Осінь – час, коли на вулиці стає холодніше, а небо переважно у хмарах. Саме час подивитися серіали – нові, з оригінальним сюжетом, які щойно вийшли. Великі компанії, такі як Netflix і Amazon, вже анонсують початок показу кількох таких серіалів. Розповідаємо, що подивитися цієї осені.

Володар кілець

Так, саме новий серіал буде присвячений легендарній трилогії Толкіна. Але дія відбувається у той час, як у культових творах. Тепер глядачеві стане зрозумілим, як створювалися Кільця Всевладдя. Люди спільно з ельфами і гномами протистоятимуть за допомогою цих кілець Саурону, який спробує захопити Середзем’я.

Уенсді

Тут сюжет розповідає про дівчину, яка добре всім знайома за серіалом “Сімейка Аддамс”. Вона подорослішала та записалася до академії. Начебто тут немає нічого особливого – але це академія ясновидіння.

1899

Назва серіалу обрана не випадково – саме цього року відбувається дія. Мандрівники вирушають до Америки на кораблі, що пливе з Європи, щоб розпочати у Новому Світі нове життя. Але плавзасіб стикається з ще одним. На щастя, воно не терпить аварію, зате починають відбуватися незрозумілі події…

Кохання та смерть

Бетті та Кенді міцно дружать – ніщо не віщує жорстокого вбивства, яке незабаром відбувається. Вони часто ходять один до одного в гості, доглядають маленьких дітей один одного, але в один день сваряться – і цій дружбі приходить кінець. У чому виявилося і що спонукало Кенді на такий жахливий вчинок?

Пем і Томмі

Барабанщик знаменитої рок-групи зустрічається із відомою моделлю. Їхня історія не буде простою: вони одружаться майже відразу після того, як познайомляться, а незабаром зловмисник вкраде у них касету з особистими відеозаписами…

Завдання трьох тіл

Головна героїня, що займається астрофізикою, допомагає жителям якоїсь інопланетної цивілізації напасти на землю. Після цього населення планети ділиться на дві частини – одна співпрацює з інопланетянами, інша – збирається їм протистояти.

Один із нас

Людство у небезпеці – цього разу загроза прийшла від грибів. Від наслідків викликаного спорами вірусу більшість людей перетворилася на зомбі, а ті, що залишилися, виживають на відносно безпечному острові.

Будинок дракона

Розповідає про те, як заснована династія Таргарієнов – найвідоміші персонажі “Ігри престолів”. У ході своєї історії їм довелося протистояти Веларіона – іншої гілки роду. Через що пройшли Таргарієни, перш ніж отримали такий вплив?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ніколь Кідман: Найкращі фільми видатної актриси

Джонні Депп: найкращі фільми та ролі актора

Єлизавета II: фільми про короля Великобританії