7 серпня вийде п’ятий сезон серіалу «Клініка»

Пригоди друзів-інтернів, які разом розпочинали свою лікарську кар’єру ще з коледжу, продовжуються у новому сезоні. Події розвиватимуться в стінах, уже добре знайомої всім шанувальникам сіткому, клініки «Священне серце».

Життя героїв змінюється. Крістофер Терк в новому сезоні завершить навчання в ординатурі і отримає місце хірурга. А от Еліот і Джей Ді стануть наставниками для нових стажерів, які прийдуть до клініки. В цієї компанії розпочнуться неочікувані пригоди, які, як завжди, гарно приправлені професійними жартами.

«Гумористичний серіал «Клініка» став улюбленцем глядачів Paramount Comedy. Він легкий, викликає усмішку, змушує співпереживати головним героям, які долають особисті і професійні труднощі, але залишаються оптимістами в своїй нелегкій справі – щодня приймати виклики і рятувати людські життя. Гадаю, це саме те, що нам потрібно сьогодні – посміятися від душі і відчути себе затишно в компанії улюблених героїв», − розповідає Оксана Петришин, генеральний продюсер Paramount Comedy.

Серії 5-го сезону показуватимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, о 21:00.

Дивіться Paramount Comedy на 1+1 video.

+