24 серпня стартує серіал «Незабута»

У понеділок, 24 серпня, о 14:10 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної мелодрами «Незабута». Фільм розповість історію про двох дівчат, які закохалися в одного чоловіка. Зробивши безліч помилок, чи зможуть вони знайти шлях до примирення?

Мачуха Лариса і донька Дана колись були дуже близькі. Разом вони пережили щасливі миті, трагічні втрати і смертельні небезпеки. Та їхні сімейні відносини руйнуються в той момент, коли Лариса і Дана закохуються в одного чоловіка. Не в силах поділити одного на двох коханого, з близьких одне одному людей вони перетворюються на заклятих ворогів. Одна звинувачує іншу в своєму горі і зламаному житті. Яким же шляхом поведе обох незабута образа і жадоба помсти?

Ролі Дани та Лариси виконали акторки Міла Сивацька та Ірина Таранник. Остання зазначає, що її героїня – неоднозначна особистість, тим цікавіше акторці було її втілювати.

«Мама моєї героїні хотіла влаштувати її життя за власним сценарієм. Вона видає її заміж не насильно, однак дуже активно сватає за людину, яка не мила доньці. А якщо у людини раніше не було вибору, і їй доводилося багато робити не з власної волі, то коли з’являються перше кохання і бажання все змінити, тоді в житті виникають всілякі нюанси, – говорить Ірина Таранник. – Лариса не погана. Але так виходить, що в її житті все відбувається досить пізно, тому вона робить дурниці. Їй ніхто не підказав, не допоміг у скрутну хвилину. Я якраз мріяла зіграти таку неоднозначну панночку, тому що частіше втілюю позитивних героїнь».

Незважаючи на новий досвід, акторка чудово впоралась із своїм завданням. А ось для Олександра Кобзаря зіграти лиходія зовсім не складно. Дуже часто режисери бачать його якраз у таких брутальних і небезпечних героях.

Незабута

«У мене в цьому проекті головна негативна роль. Мій персонаж – жорстка людина, яка переслідує корисливі цілі і ні перед чим не зупиняється. У деяких артистів немає негативної харизми, у мене вона є. Це бачать і використовують режисери. Мені це подобається. Тим більше у мене вже був схожий досвід у кіно, – зазначає Олександр Кобзар. – Наша робота – це така магія, коли ти надягаєш на себе костюм, сідаєш в автомобіль, на якому їздить твій герой, і проживаєш якийсь момент життя таких персонажів. Тому моє завдання як артиста – знайти в персонажі близьке та приємне, у що можна погратися».

Також у фільмі знялися актори: Марія Мархай, Віталій Кудрявцев, Кирило Черняков, Данило Шевченко, Артемій Єгоров, Микита Вакулюк, Василь Дзялік, Любава Берло, Леся Самаєва.

Режисер-постановник – Мирослав Маліч. Оператор-постановник – Святослав Булаковський. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Віталій Сіренко, Ірина Франчук. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалися компанії «Фільмстрім» і Vileton Films. Зйомки проходили в Києві та Київській області в 2020 році.

ЧИТАТИ ЩЕ

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....

Рекордсмени премії «Оскар»: у кого більше статуеток

Хоч вибір кіноакадеміків буває спірним і не кожен може погодитися з їх думкою, але фільми-рекордсмени з премією «Оскар» однозначно заслуговують на увагу. Рекордсменами серед фільмів за...