UKRAINIAN CONTENT MARKET

20 вересня почне свою роботу міжнародний ринок аудіовізуального контенту UKRAINIAN CONTENT MARKET 2016. Він пройде паралельно з заходами і конференціями для професіоналів медіагалузі 20 і 21 вересня в рамках форуму KIEV MEDIA WEEK. Протягом двох днів у Hyatt Regency Kiev зустрінуться продавці і покупці аудіовізуального контенту з країн СНД, Балтії, Центральної та Східної Європи, а також інших регіонів світу.

У кожному регіоні світу існує власний локальний ринок контенту, оскільки на найбільшому і основному для медійників ринку в Каннах MIPMarkets неможливо вирішити всі питання – він занадто глобальний. Для Центральної Європи таким ринком став NATPE в Будапешті, для Африки, відповідно, – DISCOP Africa. А для країн СНД, Прибалтики і низки інших територій, історично пов’язаних ментально і тісними бізнес-відносинами – UKRAINIAN CONTENT MARKET.

За 5 років існування UKRAINIAN CONTENT MARKET (UCM) відвідали понад дві тисячі учасників з 25 + країн світу, а це понад 150 компаній-продавців аудіовізуального контенту та більш 200 компаній-покупців із різних регіонів світу, включаючи Китай.

У цьому році з 20 по 21 вересня на поверсі ринку UCM працюватимуть стенди таких компаній-продавців: All3media International (Великобританія), Daro FilmDistribution (Монако), Eccho Rights (Швеція), Endemol Shine Group (Великобританія), FILM.UA Distribution (Україна), FremantleMedia (Великобританія), Global Agency (Туреччина), ITV Studios Global Entertainment (Великобританія), MarVista Entertainment (США), MondoTV (Італія), Red ArrowInternational (Німеччина), Small World IFT (США), Talpa Global (Нідерланди), Televisa Internacional (Мексика/США), TRX (Великобританія), Zodiak Rights (Великобританія), Голос Америки/Радіо Свобода (США), Ігмар (Росія), Intra Communications (США), Фунтик Ентертеймент (Росія) тощо.

Список покупців ринку представлено ключовими телеканалами, медіагрупами і продакшн-компаніями з України, Білорусії, Німеччини, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Росії, Словаччини та Естонії.

Також уперше на Ukrainian Content Market з’явиться об’єднаний стенд Korea Creative Content Agency (KOCCA), на якому будуть представлені шість продакшн-компаній і дистриб’юторів всіляких видів контенту (шоу, серіали, анімація та ін.) Родом із Південної Кореї.

VI міжнародний медіафорум KIEV MEDIA WEEK відбудеться з 19 по 23 вересня в готелі Hyatt Regency Kiev (Київ, Україна).