18-річний олігарх: комедія вийде 31 грудня

У четвер, 31 грудня, о 12:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 4-серійної картини «18-річний олігарх», спільного проєкту каналу «Україна» і студії «Квартал 95». Головні ролі в новій комедійній мелодрамі зіграли Ірина Гришак, Іван Оганесян і Лілія Ребрик.

Успішний олігарх Едик веде розгульний спосіб життя, не поважає і не цінує інших. Одного дня його життя руйнується – він дізнається про зраду дружини і серйозні проблеми зі здоров’ям. Намагаючись покарати невірну дружину, Едик вирішує передати компанію і все майно своїй позашлюбній 18-річній доньці Лесі, яка живе в глухому селі. Та знайти з нею спільну мову виявиться зовсім непросто – чоловік покинув її маму багато років тому, а саму дівчину ніколи раніше не бачив.

За словами акторки Ірини Гришак, яка виконала роль бойової і норовливої ​​Лесі, заради цього проєкту їй довелося навчитися водити машину. На зйомках «18-річного олігарха» вона вперше сіла за кермо – й одразу великого вантажного авто.

18-летний олигарх

«УАЗик – ось така моя перша тачка, – сміється Іра. – Сіла в цю машину і відчула, ніби вона дійсно моя. Не приховуватиму, для дівчинки це досить складно – видавлювати зчеплення або викручувати кермо, але мені настільки сподобалося, що ці чинники на противагу не вставали. Після цього мені вже нічого не страшно. Сидіти за кермом – справжній кайф! Тепер потрібно свою машину, тільки бажано автомат».

До слова, на зйомках Ірі вдалося не тільки «поганяти» на УАЗику, але й покататися на Ягуарі. Втім, зізнається дівчина, це абсолютно не її машина, і в сценах, де потрібно було на ній їздити, задіяли дублера.

Батьків Лесі, олігарха Едика й ефектну Олену, яка після народження доньки вирушила на пошуки кращого життя за кордон, втілили популярні артисти Іван Оганесян і Лілія Ребрик. Ведуча програми «Ранок з Україною» зізнається – ніколи раніше не грала маму настільки дорослої дівчини, але ні з якими протиріччями на зйомках не стикалася.

«Чисто теоретично, у мене могла б бути 18-річна донька, але в моєму житті все склалося по-іншому, і я щаслива, що все сталося саме так, – каже Лілія Ребрик. – Іра Гришак, моя кінодонька в цьому проєкті, вже колись грала маму моєї Діани (старша донька телеведучої Діана Дика – ред.), це було 2 роки тому в серіалі «Сонячний листопад». Тож, зустрівшись на зйомках у гримерці, у нас з нею склалась дуже тепла розмова».

Також ролі в серіалі виконали Катерина Гулякова, Дмитро Саранськов, Олександр Ганноченко, Андрій Альохін, Юрій Крапов, Міка Фаталов. Режисер-постановник – Андрій Сілкін. Зйомки 4-серійного фільму проходили в Києві та Київській області. Продюсери – Борис Шефір, Валерія Ткачук, Сергій Демидов, Олександр Божков, Вікторія Корогод, Наталія Стрибук.

ЧИТАТИ ЩЕ

Як сервувати стіл: корисні поради

Корисні поради, як зробити святковий стіл не тільки смачним і поживним, але й стильним, а також додати йому новорічної символічності. Сервування Дотримуйтеся єдиної стилістики. Кольори скатертини, посуду,...

3 грудня: яке свято цього дня

Традиційно публікуємо добірку свят, що припадають на 3 грудня. Варто враховувати, що з переходом на новий календар багато церковних свят тепер відзначатимуть у нові дати. Церковні...

«Барбі», «Вартові галактики», «Люксембург, Люксембург» стали найпопулярнішими на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO, лідер серед ОТТ-сервісів в Україні, продовжує ділитися рейтингом популярності контенту серед користувачів платформи. Так, у 3-му кварталі 2023 року MEGOGO ексклюзивно транслював бій...

Мама мене б’є: що робити

Сімейні стосунки між батьками та дітьми можуть бути складними та іноді незрозумілими. Іноді в сім'ях виникають ситуації, коли діти стикаються з фізичним покаранням своїх батьків....