100 тисяч хвилин разом: скоро вийде комедія про карантин від «Кварталу 95»

Незабаром на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра комедійного серіалу «100 тисяч хвилин разом» від студії «Квартал 95». Лірична комедія буде складатися з 16 серій. Нещодавно на телеканалі «1+1» вийшов промо-ролик у якому можна побачити перші кадри серіалу.

Серіал розкаже історію подружжя, яке після 7 років шлюбу опинилось на 69 днів замкненим на карантині у власному будинку. Він – успішний пілот, вона – впевнена у собі фітнес-тренер. Чи зможуть ці два лідери пройти всі випробування самоізоляцією? Головні ролі виконують Руслан Ханумак і Даша Рибак. Цікаво, що режисером стрічки став Руслан Ханумак, який і виконав головну чоловічу роль.

«Цей серіал про сімейні стосунки і війну статей. Не тільки ситуація, в яку потрапляють головні герої, але й сам проект завжди буде актуальним, оскільки порушує велику кількість близьких всім тем про стосунки. Упевнений, що 99% глядачів впізнають себе і свого партнера в наших героях. Створена така атмосфера, такий особливий серіальний світ, з якого навіть не хочеться повертатися. Це дуже теплий проект, під час перегляду якого забуваються усі проблеми», – коментує режисер і виконавець головної ролі Руслан Ханумак.

100 тисяч хвилин разом

Спеціально для нового проекту актриса Даша Рибак зважилася на кардинальні зміни у зовнішності і вперше в житті пофарбувала волосся.

«Я навіть не сумнівалася, йти на такий експеримент чи ні. І до свого рудого кольору волосся я вже трішки звикаю», – зізнається акторка, яка раніше знімалася і в інших проектах Студії «Квартал 95», таких як «Папік» і «Мишоловка для кота», які виходили на телеканалі «1+1».

Цікаво, що спочатку проект називався “Війна статей”, оскільки від початку був задуманий, як історія про вічну “битву” між чоловіком і жінкою. Однак, реалії сучасного світу внесли свої корективи, і в сюжет втрутилася пандемія Covid-19, яку автори й додали в сценарій.

+