100 найкрутіших гаджетів з кіно зібрали в одному відео

У мережі з’явилось відео в якому зібрані усі найкрутіші гаджети з кіно. За менш ніж 20 хвилин перед очима пролітають усі бажані з дитинства технічні дивовижі. Хто ж не мріяв про меч з «Зоряних війн» чи про машину Джеймса Бонда?

Найчастіше об’єктом уваги і можливою схованкою для камери, пістолета чи зброї стають чоловічі аксесуари, такі як годинник у «Живи та дай померти» (1973), запальничка у «Наша людина Флінт» (1966), кейс у «З Росії з любов’ю» (1963) та навіть парасоля у «Kingsman» (2014).

Іноді гаджети не просто допомагають героям рятувати їхнє життя, а й стають візитівкою персонажа. Таким є костюм Тоні Старка, що і робить його Залізною людиною в однойменному фільмі 2014 року.

Броня наділяє його суперсилою, дозволяє літати, стріляти силовими променями, забезпечує доступ до баз даних «Щ. И.Т.а» і Месників. У шолом встановлені пристрої зв’язку, сканери, які показують, що відбувається навколо, і відеокамери.

Культовим вже став кишеньковий нейралізатор, який використовують агенти з «Людей в чорному» (1997). Він стирає спогади випадковим свідкам позаземної активності.

А скейт з фільму «Назад в майбутнє 2»(1989) свого часу був найзаповітнішою мрією кожної дитини! Всі вони хотіли опинитися на місці Марті Макфлая і з вітерцем проїхатись над землею або водою, не торкаючись її поверхні.

Ще однією технічною цікавинкою є дистанційний пульт управління життям з фільму «Клік: з пультом по життю» (2006). У фантастичній драмі Френка Корачі головний герой за допомогою цього пристрою міг промотувати життєві ситуації. Якщо вміло ним користуватися, то можна сильно полегшити собі життя. Щоправда, він може зламатись.

Багато технічних інновацій з вигадок сценаристів і режисерів стають цілком реальними гаджетами сьогодення. Звичайно, дещо так і залишилося мріями, але те, що в прямому сенсі “зійшло з екрану”, не перестає нас дивувати. Хто знає, які сюрпризи нам ще приготував технологічний прогрес. А може, відповідь варто пошукати у фільмах?

ЧИТАТИ ЩЕ

YouTube-канал «Однією правою»: цікаві подорожі по Україні та світу

У тревел блозі «Однією правою» харків’янин Влад подорожує по світу та цікаво розповідає про все, що бачить під час своїх пригод. Мандрівник робить акцент на...

Кохання з перешкодами: дивитися ромком онлайн

Фільм «Кохання з перешкодами» - це романтична комедія у найкращих французьких традиціях. Вона вийшла на екрани у 2012 році та зібрала позитивні відгуки не лише...

Самотні вовки: дивитися чи ні

Однією з найочікуваніших прем'єр цього року є кримінальний бойовик "Самотні вовки". Фільм розповідає про двох професійних чистильників, до завдань яких входить зачистка місць убивств та...

Фільм «Влада»: дивитися чи ні

Історія сходження до влади американського віце-президента Діка Чейні вийде на екрани вже 21 лютого 209 року. Розповідаємо цікаві факти про фільм «Влада». Про що фільм Влада Фільм...