10 травня відбудеться телепрем’єра підліткового фентезі «Фокстер і Макс»

10 травня, у День матері, о 21:00 глядачі «1+1» побачать український сімейний фантастичний фільм «Фокстер і Макс» про пригоди хлопчика та собаки-супергероя.

За сюжетом, 12-річний хлопець Макс росте сором’язливим та не завжди може постояти за себе. Якось він знаходить на вулиці балончик із фарбою та малює графіті собаки, адже давно мріє про чотирилапого улюбленця. Та виявляється, що це була нано-фарба, секретна технологія для створення супергероїв.  Несподівано графіті оживає та перетворюється на собаку-супергероя, якому щасливий хлопчик дає кличку Фокстер. Тепер Макс має справжнього друга, з яким йому завжди весело. Та пес приніс у життя хлопця не тільки радість, а й велику небезпеку – новоспечених друзів розшукує небезпечний злочинець, який хоче заволодіти нано-технологією та втілити  підступний задум. Тепер Фокстер і Макс мають захистити себе та врятувати світ, і попереду на них чекають неймовірні пригоди.

Зйомки у фантастичному фільмі стали дебютом для юного тернополянина Богдана Козія, який виконав головну роль хлопчика Макса. Образ небезпечного злодія втілив актор із Польщі Томаш Освецінський. У стрічці також знялися Дар’я Полуніна, Віталія Турчин, Максим Самчик, Анастасія Матешко та інші. Під час зйомок творці фільму використали і справжніх роботів.

Фантастичні пригоди героїв стрічки знімали в Києві. Режисером виступив Анатолій Матешко. Над сценарієм фільму «Фокстер і Макс» працювали канадський сценарист Скотт Парізьєн та Анастасія Матешко. Продюсери – Максим Асадчий та Катерина Копилова. Виробництво фільму здійснила компанія Pronto Film.

+