10 цікавих фактів про серіал «Мільярди»

Сьомий сезон серіалу «Мільярди» стартував у серпні. Телесеріал «Мільярди» розповідає про долю  бізнесмена, після трагедії, що трапилася восени 11 вересня. Багато співробітників як з’ясувалося, поховані під цими руїнами, і Б. Аксельрод вирішує допомагати сім’ям трагічно загиблих людей. Його противник, прокурор Ч. Роадс виступає проти дій бізнесмена. Отже, ці особи тепер зійдуться в непростій сутичці, яка триватиме довгий час. Між ними відбувається справжня боротьба, яка переростає з розслідування і переходить на особистості.

У прийдешньому сезоні продовжиться незгасимої протистояння між мазохістом-прокурором Чаком Роадса  і цинічним магнатом Боббі Аксельродом. Тепер чоловікам, як і раніше не залишає ідею знищити один одного, належить битися з новими, ще більш майстерними і зловісними противниками.

Фінансовий трилер «Мільярди» придумав журналіст The New York Times Ендрю Росс Соркін. Він надихнувся реальною історією «хрестового походу» Пріта Бхарара, прокурора штату Нью-Йорк, проти махінацій на Уолл-стріт. За свої подвиги Бхарара навіть потрапив на обкладинку журналу Time із заголовком «Ця людина громить Уолл-стріт».

У розробці «Мільярди» Соркіну допомогли Брайан Коппельман і Девід Левін, автори «Тринадцяти друзів Оушена», хоча для журналіста це не перший досвід в кіно – екранізація його бестселера Too Big to Fail з успіхом вийшла на HBO. У третьому сезоні шоу заявлено дванадцять серій.

Прем’єра американського серіалу відбулася 1 січня 2016 року на кабельному каналі Showtime. Режисером пілотного епізоду виступив Ніл Бергер – постановник таких фільмів, як «Області пітьми», «Ілюзіоніст».

Перша серія встановила новий рекорд для каналу – її подивилися майже 3 мільйони чоловік. Зараз рейтинг серіалу на ресурсі IMDB становить 8,4 з 10, цифра заснована на думках майже 2000 осіб.

Серіал «Мільярди» отримав в основному позитивні відгуки. На Metacritic серіал отримав 68 балів зі ста на основі 30-ти «в цілому сприятливих» рецензій критиків. На Rotten Tomatoes шоу має 74% «свіжості», що засноване на 34-х відгуках із середнім рейтингом 6,4 / 10. Критичний консенсус сайту говорить: «Не зважаючи на відсутність симпатичних глядачам персонажів, серіал поєднує в собі риси мелодрами і чогось більшого, ніж картина життя; це дозволяє припустити, що його будуть переглядати раз за разом».

Продюсери «Мільярди» не раз говорили в інтерв’ю, що мають прекрасне уявлення про ненависть глядачів до мільярдерів, і про те, що аудиторія не сильно намір їм співпереживати. Але їх це анітрохи не збентежило.

Спочатку Американська кіноасоціація привласнила фільму рейтинг R (особи, які не досягли 17-річного віку, допускаються на фільм тільки в супроводі одного з батьків або законного представника), але його перемонтували, і рейтинг фільму змінили на PG (дітям рекомендується дивитися фільм з батьками).

«Мільярди» – це серіал не тільки про гроші, це ще і про секс. Тут вам і БДСМ, і секс з карликами, і дивовижної краси відверта сцена між двома красунями, і не тільки. Серіал красивий і виправдовує свою назву максимально. «Мільярди» відчуваються в усьому: в дорогих костюмах і найкрасивіших сукнях, в машинах та інших атрибутах розкішного життя.

+